serbia_uni38
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serbia_uni38

Kosovo je Srbija!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 you suck

Ići dole 
AutorPoruka
deadly_a
Gost




you suck Empty
PočaljiNaslov: you suck   you suck Icon_minitimeČet Jun 05, 2008 5:31 pm

Sila informs you:
Polako ljudi!

Smirite strasti svi i naucite cemu sluze kruzne poruke!!!!

U ovoj svadji dva satanisticka nika treba kazniti obojicu, SMRTONOSNI andjeo VREDJA a PAKLENI vozac SPAMUJE!

Ja takodje poznajem andjela sto nosi smrt! Psiha mu je jako slicna niku. Licno znam da je jadnik nazalost jako isfrustriran svojim zivotom, jako rado on primenjuje kao sto to rade i u paklu, svakojake lazi, uvrede, intrige i drugo zabijanje noza u ledja, ako neko treba da napusti savez zbog ovog "paklenog" ja sam prvi ali oni nisu tako bitni. Ovo sam rekao jer mi je duznost da vas upozorim pa budite oprezni ////




ajde to kazi za 33uni pizdo jedna.pa ti si ta izdajica svega srpskog.
samp mi nije jasno sta ti radis u srpskom savezu al nezna sef jos za tebe polako ima vremena!!
Nazad na vrh Ići dole
Sy Demon aka Target
Vodnik
Vodnik
Sy Demon aka Target


Broj poruka : 30
Godina : 37
ËîęŕöčĽŕ : Srbija/Vojvodina/Backa Topola
Datum upisa : 28.05.2008

you suck Empty
PočaljiNaslov: Re: you suck   you suck Icon_minitimePet Jun 06, 2008 3:12 am

deadly_a ::
Sila informs you:
Polako ljudi!

Smirite strasti svi i naucite cemu sluze kruzne poruke!!!!

U ovoj svadji dva satanisticka nika treba kazniti obojicu, SMRTONOSNI andjeo VREDJA a PAKLENI vozac SPAMUJE!

Ja takodje poznajem andjela sto nosi smrt! Psiha mu je jako slicna niku. Licno znam da je jadnik nazalost jako isfrustriran svojim zivotom, jako rado on primenjuje kao sto to rade i u paklu, svakojake lazi, uvrede, intrige i drugo zabijanje noza u ledja, ako neko treba da napusti savez zbog ovog "paklenog" ja sam prvi ali oni nisu tako bitni. Ovo sam rekao jer mi je duznost da vas upozorim pa budite oprezni ////




ajde to kazi za 33uni pizdo jedna.pa ti si ta izdajica svega srpskog.
samp mi nije jasno sta ti radis u srpskom savezu al nezna sef jos za tebe polako ima vremena!!

Deadly prestani da vrejash ljude!!!! stvarno se ponashash kao da imash 3 godine !!!
Nazad na vrh Ići dole
 
you suck
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
serbia_uni38 :: Public Discusion-
Skoči na: