serbia_uni38
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serbia_uni38

Kosovo je Srbija!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Diplomacy of Serbian alliance

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 56
Godina : 31
ËîęŕöčĽŕ : Nish
Datum upisa : 14.05.2008

Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: Diplomacy of Serbian alliance   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 4:09 pm

Would you like to sign a non agression pact? Become an ally? Ask here!
Nazad na vrh Ići dole
https://serbiauni38.forumsr.com
Okovani_
Gost




Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: Re: Diplomacy of Serbian alliance   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 3:38 am

U svetu istrzanom ratovima, mislim da bi najbolje bilo da jedni drugima pruzimo ruku prijateljstva.

Okovani Prometej

Alijansa Neo Pagans
Nazad na vrh Ići dole
weedo
Vodnik
Vodnik
weedo


Broj poruka : 5
Godina : 35
ËîęŕöčĽŕ : Novi Sad
Datum upisa : 15.05.2008

Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: Re: Diplomacy of Serbian alliance   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 2:09 pm

Sto se mene tice,prijatelja nikad dosta,mada ako ih imas previse,koga ces napadati? Smile
Nego,ja dajem svoj glas ZA prijateljstvo sa ovim NEO-sima,ako moj glas ista znaci ovde.... Laughing
A vi ostali se izglasite,pa ce oni koji su zaduzeni da diplomatiju da obaveste taj njihov savez..
Nazad na vrh Ići dole
DarkSoulreaper
Vodnik
Vodnik



Broj poruka : 3
Godina : 34
Datum upisa : 15.05.2008

Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: Re: Diplomacy of Serbian alliance   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 4:24 pm

Ja sam za. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Delija
Vodnik
Vodnik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 15.05.2008

Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: Re: Diplomacy of Serbian alliance   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitimePet Maj 16, 2008 9:02 am

Glasam za savez ili NAP, svejedno.
Nazad na vrh Ići dole
Okovani_
Gost




Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: Re: Diplomacy of Serbian alliance   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 4:46 pm

i hocemo li da se igramo mirnog zivota na farmi ili sta?

okovani prometej
Nazad na vrh Ići dole
Danijel
Gost




Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: x   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitimePon Maj 19, 2008 11:38 pm

El mogu ja da udjem u savez?
Nazad na vrh Ići dole
Minotaur
Gost




Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: Alijansa MUTANTS Uni38   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitimeSub Avg 09, 2008 1:35 pm

pozdrav ljudi, obracam vam se u ime alijanse MUTANTS iz Uni38

jeste li zainteresovani za neku vrstu pakta ili saveza? mi smo vec saveznici sa 2 srpske alijanse...

trudimo se da podrzimo ljude iz nase zemlje, tako ako vam zatreba neka pomoc ili ACS slobodno nas kontaktirajte...

Glavonja MUTANTS alliance je MaxPrime, meni i njemu mozete slobodno da saljete poruke na srpskom...


Budite pozdravljeni

Uni38 Alliance MUTANTS
Minotaur...
Nazad na vrh Ići dole
ctpaba
Gost




Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: savez OTPISANI   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitimePon Sep 01, 2008 10:43 am

Pozdrav,

U ime saveza OTPISANI sa uni 38 pozdravljam vas savez i nudim prijateljstvo u koliko ste zainteresovani. Smatramo da ne bi bilo lepo da se mi Srbi medjusobno napadamo vec da se pomazemo i saradjujemo.

ukoliko ste zainteresovani za saradnju javite mi se na nick ctpaba na uni38

Ctpaba
Nazad na vrh Ići dole
ctpaba
Gost




Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: Re: Diplomacy of Serbian alliance   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitimeSre Sep 10, 2008 1:10 am

ima li odgovora ?
Nazad na vrh Ići dole
minotaur
Gost




Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: saveznistvo   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitimePet Sep 12, 2008 5:02 pm

za sad nema...


scratch
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Diplomacy of Serbian alliance Empty
PočaljiNaslov: Re: Diplomacy of Serbian alliance   Diplomacy of Serbian alliance Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Diplomacy of Serbian alliance
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
serbia_uni38 :: Public Discusion-
Skoči na: